Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #1613

    Postovani doktore,imam problem sa glavom i ocima   u potiljku imam zatezanje i nemogu ocima da fiksiram odredjeni predmet   ispred sebe,tesko mi je da pokrecen oci levo i desno,ovome su prethodile   vrtoglavice i nestabilnost,radila sam rezonacu glave i rezultati su bili   uredu,u vratu su pronadjena 2 diskusa koji nisu mnogo izrazeni samo malo   nabubreli diskus,smeta mi svako kretanje,ja vec lezim godinu dana nemogu   ni   u toalet da odem,uzimam lek CAVINTON za cirkulaciju ali efekti su slabi,da   li mozete da mi kazete o cemu se radi

    Odgovoreno: 11. 11. 2007.
    • Postovana,  na osnovu oskudnih podataka koje ste mi dali, ne mogu tacno da vam kazem o  cemu se radi. Niste napisali zbog cega vam smeta svako kretanje, da li imate  i neke druge tegobe (trnjenja, slabost ruku ili nogu na pr....). Preporucio  bih vam obavezan pregled neurologa i eventualno neurohirurga. Javite se sa  nalazima.  Pozdrav