Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #1612

    Moj problem je sledeci.Pre godinu i po dana sam dobio zujanje u glavi tj   u   desnoj strani glave ja tako bar dozivljavam.Tinitus je za mene nesto novo   i   traje dan danas.kako vec to ide isaosam kod ocnog lekara,analize,snimak   vrata,piramide i mastoide,snimak srca,krvna slika,audiolog,usni lekar i na   kraju NMR glave s osvrtom na pontcerebralni ugao i sve je u redu.nisam   imao   ni nistagmus. ostalo je zujanje koje i dan danas traje ali zadnjih   nekoliko   meseci imam problem sa nekom vrstom neravnoteze koja se ogleda u tome sto   ja   imam neku vrstu ljuljanja pri hodu ne celog tela nego samo nogu kao da   idem   po neravnom tlu a inace mogu ici pravo samo mi se desava to da osecam tu   vrstu neravnoteze kao da se zanesem nekad pri okretu tela   recite mi na sta vas to upucuje da li ima veze sa vratnim magistralnim   arterijama i cirkulacijom ili vec s cim sto bi mogao da   proverim.hvala.p.s.   unazad ceo taj period ja sam non stop opterecen s tim sta mi je i jako   povucen u sebe od kad mi je pocelo zujanje i razmisljanjem sta mi je.

    Odgovoreno: 11. 11. 2007.
    • Postovani,  mozete da uradite dopler krvnih sudova vrata, posto ste ostale metode  dijagnostike naveli da su urednih nalaza. moze da dodje u obzir i slabost  vratne cirkulacije (slabiji protok). Preporucio bih uz aktuelan neuroloski  pregled tbl.Cavinton 5mg 3x1 (posle jela) i tbl.Aspirin protect 100 1x1.  Javiite se sa nalazom.  Pozdrav