Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #1611

    Dobar dan,   imam jedno pitanje u vezi sa hematomom,imao sam operacije(hematoma,sa   leve   strane glave) prije 6 meseci, sad sam ok.ne pijem lekove,al imam pitanje   da   li smijem da pijem neko pivo ili neki alkohol,do sada nisam nista,a ne bih   da dovedem sebe u problem,ako ne smijem.   Hvala.