Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14860

    Poštovani,
    mene muči tup i nelagodan bol na desnoj strani glave, dakle ne na čelu, već više odozgo, na pojedinim tačkama čak više i spušta se ka desnoj strani vrata i oka, kao neki konstantan pritisak na tom delu glave. Imam problema sa kičmom, lordoza i skolioza. Da li je to zbog toga? Tegobe su počele da budu konstantne pre par dana. Ranije mi se dešavalo da me jako zaboli glava na nekoliko sekundi, kao da me stegne pa popusti, i to prodje posle pola sata, sat samo od sebe.
    Da li je sve to povezano i da li treba da odem do neurologa?
    Hvala Vam unapred,
    Nina (33 godine)