Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14853

    Dobar dan.
    Desilo mi se nešto jako čudno što nisam mogla da opišem poslednjih nekoliko dana, pa sam se javila mom lekaru. Dijagnostika je bila MENIEROVA BOLEST. Do sada nikad nisam čula za to, pa sam se malo informisala gde god sam našla i snašla. Imam osećaj da i nije baš sve smesto kad imas osećaj da živiš u centrifugi, sve se okreće. Kažu da je to prva kriza, ja sam samo imala vrtoglavice. Nisam bila informisana da će to da se nastavi. Mada sam i pre osećala da mi po nekad ponestane sluha.
    Šta Vi mislite i znate o tome, imam 27 godina i plašim se da će ovo stvarno da se pogorša.
    Pozdrav.