Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14831

    Moja majka ima 69 god. i žali se na upornu vrtoglavicu. Pretpostavljam da su uzroci za ovu pojavu razni, pa Vas zato molim da me pravilno uputite i usmerite, zbog bespotrebnog lutanja i nagadjanja.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 13. 11. 2008.
    • Poštovana/i,
      uradite rentgen vratne kičme, dopler vratnih krvnih sudova, izmerite krvni pritisak, uradite laboratoriju sa krvnom slikom i ako potraje uradite CT mozga. Naravno, da ne bi razmišljali i Vi odlučivali treba da je pregleda i neurolog. Javite se sa odgovorima i nalazima. Do tada može uzimati tbl.Cavinton 5mg 3x1, tbl.Cardiopirin 100 1x1.