Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14778

    Poštovani,
    Hvala na brzom odgovoru, a pitali ste me da li imam trnjenje u prstima ili u jednom prstu, to ne, samo lociran bol u potiljku i zujanje u ušima. Kad je hladno vrijeme relativno sam dobro, promjene me ubijaju. A posao mi je takav da sam vezan dosta za kompjuter i rad u hali, veoma naporan i fizički i psihički. Zaboravio sam napomenuti pravi naziv moje dijagnoze je Wiplash sindrom u zagradi je slijedilo cervikalni sindrom.
    Izvinite na mojoj opširnosti, strah je veliko čudo.