Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14772

    Poštovani dr,
    hvala na odgovoru i izvinjavam se što nisam pomenula da ja radim kontrole i mr pregledom i eeg-om jednom godišnje! eeg je u granicama normale bio i prvi put kada je radjen 1995.godine, odmah nakon prve krize svesti i nakon deprivacije sna (to je radjeno u Nišu). Medjutim kasnije u Beogradu su otkrili neke nepravilnosti na mom snimku eeg-a, tako da su mi lekari rekli da ću zbog tog edema i kalcifikata morati da pijem phenobarbiton čitavog života. Koliko vremena pre početka trudnoće bi trebalo zameniti taj lek?
    Unapred zahvalna,
    Ana Dimitrijević