Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14741

    Poštovani doktore,
    To su bili mali moždani udari, a ima ih više. Glavobolje imam ujutru najače, pijem puno lekova za glavu panadol extra, kafetin, analgin po 10 lekova, tokom čitavog dana i često me po čitav dan boli glava, a i česte nesvestice i za to pijem eglonil i urutal.
    Da li baš moram prekinuti pušenje i koliko to može da šteti?