Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14740

    Ct pregled ukazuje na kortikalne reduktivne promene moždanog parenhima suprateritorijalno-dominantno bifrontotemporalno.
    Šta je to, kako se leči?

    Odgovoreno: 11. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #14740

    • Postovani, zbog cega mi se ponovo pojavljuje vrtoglavica, gubim koncetraciju i ne mogu da se kontrolisem na raygovor, imam osecaj ko da padam pri hodu, bila sam kod psihijatra zbog toga, ali evo opet mi se desava isto i imam glavobolje. Zbog cega mi se sve ovo ponavlja u glavi?