Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14706

    Poštovani,
    recite mi kako se nerv išijadikus obnavlja i regeneriše, ima li šanse da kada jednom počnete imati problem sa time da se vratite u predjašnje stanje? Idem na fizikalnu, uradila rendgen i pitam se ima li šanse da se to sve jednom završi, rengen je skroz čist.
    Hvala.

    Odgovoreno: 11. 11. 2008.
    • Poštovana,
      ima šanse. Kičma se ne može potpuno izlečiti, već zalečiti. Obnavlja se terapijom drag.Beviplex 3x1 koji ga ishranjuje, fizikalnom terapijom (izmedju ostalog i laseroterapija). Čista slika na rentgenu ne znači potpuno uredan nalaz, on je orjentaciono snimanje. Treba uraditi CT tog dela kičme ili MR, a uz to i EMNG nogu da bi pratili stanje nerva.