Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14640

    Molim vas za odgovor koji je vrlo važan za mene i moje dete, jer smo se uznemirili činjenicom da se mom sinu (16godina) pojavio problem sa vidom, odnosno u jutarnjim satima vidi bez problema, a neko jutro možda se pojavi mala smetnja na jednom oku tako da na daljinu vidi malo zamagljeno ili kao da je jedna svetla kopija pored predmeta ili uličnog broja koji gleda. Ako je duže u školi ili u zatvorenom prostoru, onda se pogorša i slike na daljinu budu sa zamagljenim konturama, s tim što jedno oko ima vise izražen problem dok na drugom oku je povremeno. Moj sin provodi mnogo sati na kompjuteru, a uočio je da ima lošiji vid dok je u vodi (trenira vaterpolo) i po izlasku iz vode jedno vreme. Zadnja dva puta posle treninga je osetio čudno treperenje očnog mišića i od tada ima skoro stalan problem da vidi na daljinu sa tim okom. U očio je da ako boravi napolju jedno vreme duže poboljša mu se vid na daljinu. Napominjem da otac mog sina ima problem sa vidom od 14 godine i nosio je naočari i sočiva-još uvek.
    Koji savet Vi dajete nama je dragocen i držaćemo ga se.
    Unapred hvala!