Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14607

    U poslednjih mesec - dva konstantno imam zujanje u ušima, bez obzira na doba dana. Zujanje je prisutno, s tim što noću je više evidetno zbog tišine (zujanje je red veličine kao posle koncerta kada usled jakog ozvučenja u pozadini Vam se javlja tiho konstantno zujanje - neprekidno - jedna amplituda)