Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14438

    Imam skotome bitemporalno na očima i povišen pritisak na levom oku! U tome i jeste problem što sam radio MR i MRA glave i dijagnoza je sledeća: 1. Bez patoloških promena u moždanom perinhimu, 2. Optički nervi, hijazma i optički traktovi su bez patoloških promena, 3. Nalaz MRA bez značajnih patoloških promena.
    Da li postoji bilo šta drugo što bih trebao da uradim?