Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14385

    Poštovani doktore,
    Zadnjih par meseci sam osetila da mi ujutro pogotovo, trnu obe ruke iz čista mira mi zacrveni i otekne vrat i lice i da imam otoke oko očiju, povremeno imam jake glavobolje, pa dobijem infuziju manitol i zoodol inekcije koje i ne osetim, kao da ništa nisam dobila od tih lekova. Imam spondilozu 5. vratnog pršljena . Molila bi Vas savet, inače sam 1964. godište, majka 3 dece, sa 22 godine radnog staža.
    Hvala u napred