Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14382

    Poštovani doktore,
    duže vreme osećam bol u levom stopalu, tačnije mali prst i dva do njega me bole, trnu, pogotovo prilikom hodanja, bol se oseća i u listu leve noge. Lekar opšte zanemaruje moj zahtev da me uputi kod specijaliste. Šta je u pitanju i kome da se obratim (koja je to oblast)
    S poštovanjem

    Odgovoreno: 07. 11. 2008.

Komentari na pitanje: #14382

    • Imam bol u levom stopalu kod malod prsta i dva do njega od prilike 2cm sa doljne strane stopala kada se oslonim na nogu kao da stanem na igle i jak bol i trne. Kome da se obratim i dajter mi savet imam 49 godina.