Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14357

    Moje stanje je malo komplikovano. Naime, imao sam jake glavobolje, dešavalo se da ne vidim jedan deo vidnog polja, ali je uvek prolazilo. Pre nekih dva meseca doktor mi je registrovao skotome bitemporalno, takodje je registrovao povišeni očni pritisak na jednom oku. Pošto sam prošao ispitivanja kod neurologa, snimao sam glavu i očne nerve, sve je bilo u redu. Radio sam i VEP, koji su takodje bili u redu.
    Pošto doktor ne zna šta je uzrok ispadima u vidnom polju, pitam Vas.