Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14317

    Već sam Vam se obraćao zbog problema sa Tinitusom izazvanim povredom glave. Pročitao sam da ste u procesu uvođenja Biofeedback metode na jednom Češkom sajtu sam pročitao da se ova metoda uspešno koristi u lečenju Tinitusa izazvanim povredom glave, kao što je to slučaj kod mene.
    Šta Vi mislite o tome i da li bih kada počnete sa ovom metodom, mogao da dođem kod Vas na lečenje?
    Hvala