Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14303

    Dobar dan,
    Imam 21 godinu i pre mesec dana počeo sam da osećam bol u nozi, tačnije, bol se proteže od levog donjeg dela leđa preko zadnjeg dela butine do ispod kolena, a nekad i do lista.
    Od čega to može da bude? Otac mi boluje od diskus hernije, je li moguće da se to genetski prenelo?

    Odgovoreno: 05. 11. 2008.
    • Poštovani,
      naravno, i kvalitet kičme se nasledjuje kao i ostalo. Preporučujem isto i Vama, kao i ocu da uradite MR kičme ili CT LS kičme i javite nalaz. Spavajte na što tvrdjem krevetu, izbegavajte dizanje tereta i izbegavajte sušenje znoja na Vama umesto presvlačenja. Predlažem istu terapiju tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Mydocalm 3x1.