Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14287

    Imam 31.god. imam bolove u mišičima i zglobovima već 2 meseca, s tim što su mi prestali posle prvog početka, posle 20 dana, pa nakon 15 ponovo počeli. Kada sam prvi put dobila bolove, bili su šetajućeg tipa, bila sam kod interniste, radila EKG, rezultati sinusni ritam, frekvenca 69 u min, normogram, laboratorijske analize, hgb. 117. se, cks, suk, urea, kreatinin, fibrinogen, lipidogram, transaminaze, na, k/uredni. Dobila sa amp.diklofen 1x1/7 dana i.m., Amp.Nyripan 40mg 1x1/5 dana. Za vreme terapije bole je bio samo ublažen, pa mi je isti lekar prepisao caps. Rantudil 2x1, i panadol exstrA. Nakon 20 dana, meni su bolovi postepeno prestali, da bih me posle 15 dana opet počeli isti simptomi prva dva dana glavobolje, zatim prestaje glavobolja uz pomoć Panadola, a bol počeo u mišićima i zglobovima ruku i nogu, zatim sam uradila analizu krvi na sve reuma faktore i odnela kod svog lekara koji je rekao da je u redu, zatim sam snimila vratni deo kičme, takodje u redu, kičmeni deo, koji ima blagu savijenost kičmenog luka u levu stranu, dijagnoza skolioza, uputila sam se kod fizijatra koji mi je rekao da imam skoliozu kičme, ali da bolovi nisu od toga, pa me je uputio neurologu koji mi je rekao da sam neurološki u redu i da nisu u pitanju nervi, uradila sam snimak sinusa, šupljine su u redu,  još uvek imam bolove, u mišićima i zglobovima leve noge i ruke, zatim mi se bol premesti u desnu i tako stalno, ne mogu da hodam, nemam otekline, niti bilo kakve promene na bolnim mestima.
    Molim Vas recite mi kuda i kako, kada će prestati bolovi, za sada pijem samo Diklofen duo kapsule, samo mi na kratko ublaže bol, hvala još jednom puno!!