Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14248

    Poštovani,
    pre pet godina sam izčašio rame, potom sam snimao isto i na snimku je bilo sve u redu. Međutim, posle par godina mi je počeo igrati srednji prst na levoj ruci (bukvalno igra gore - dole) i to me uhvati da igra po tri - četiri sata bez prestanka.
    Šta je to, kome da se obratim, da li neurologu? Pošto me to nervira, osjećam strašnu nervoznu u tim satima, napeto i cela leva ruka mi je u nekom grču.