Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #14004

    Doktore,
    već ranije sam se javljao sa nekim simptomima i čudnom glavoboljom.... znači, glava me boli 4 god, bukvalno svaki dan po sat vremena, bol je u čitavoj glavi kao da je neko steže, nikakve tablete ne pomažu, nego jednostavno sama prođe.... u toku mjesec dana javi mi se ta čudna bol, kako već to da nazovem možda dva puta u mjesec dana, tačno na sredini glave kao neki pritisak koji traje manje od sekundu, ali je osjećaj kao da te na trenutak zanese ili kao da će da pukne, kao da je neko napumpa na sekundu....dešava mi se dva puta kad se okrenem potpuno na desnu stranu da me zapeče vrat na lijevoj strani i počnu noge i ruke da trnu....drugi put isto tako, ali nije ništa trnjelo, samo mi je bio pritisak u glavi kao da sam se stegnuo za vrat...imam 24 god, sve nalaze sam radio, EEG, CT, MR, dopler krvnih sudova vrata....sve je u redu, jedino neke vene što idu kroz kičmu na lijevoj strani je promjer 2.5, dok je na desnoj strani 3.5, valjda su granice od 2-4. Bavio sam se aktivno teretanom 6 god, zadnjih 4 god. ne radim ništa.
    Interesuje me da li je to što opasno i da li je to do toga...doktor mi kaže da možda mogu zbog toga imati problem u nekim 70- tim godinama?
    Hvala i pozdrav...