Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13985

    Već desetak dana osećam bol na koži glave - desni deo temena. Bol osećam samo pri blagom dodiru kose. Trenutno sam prehlađena, imala sam temperaturu, od terapije uzimam Eritromicin.
    Šta može biti uzrok ovog neprijatnog osećaja, kom lekaru specijalisti bi trebalo da se obratim.
    Molim Vas za što hitniji odgovor.
    Hvala

    Odgovoreno: 31. 10. 2008.

Komentari na pitanje: #13985

    • Ja imam sličan problem već par dana su mi zapušene uši, i boli me unutar usne školjke kod desnoh uha jače. Grlo je danas manje upaljeno i od danas me boli kad jedem i pijem, kad gutam pljuvačku ne. I desna strana glave me boli na dodir kozhe i kod uha jak odsečan bol od 1 do 2 sec. Koji stane. Na mestu gde me boli koza glave sam pre par mes. Tačnije dva udarila jako teme glave i nadulo mi se i ostala mala sitna čvoruga, koju kada dodirnem me boli jos uvek i pritisak kao da stvara kad je dodirnem. Mišići su vrata počeli da me bole tačnije kad dodirnem kozhu vrata kao da trne peče, ne znam da li to ima veze sa glavom, jer nemam glavobolje. Samo mi je nos zapusen i uši delimično? Inače se dobro osećam sem sto sam malo umorna jer par noći me mući nesanica. Od lekova nista nisam uzimala sem čajeva i forteksa koji mi je prepiso ginekolog zbog upale jajnika. Očekujem odgovor hvala. . .