Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13797

    Radio sam eeg i dijagnoza je cephalea sy, u zaključku piše: Osnovna aktivnost alpha tipa (9-11cps) Niže voltirana i sa prelaskom u desinhronizovan eeg u većem delu trase, nema specifičnih grafo elemenata, niti lateralizacije strana, nespecifičan nalaz (odgovara psihički napetoj osobi).
    Molim da mi objasnite šta sve ovo znači, javio sam se lekaru, jer me po neki put jako boli glava