Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13660

    Poštovani doktore,
    već sam Vam ranije pisala, ali nisam Vam dala dovoljno informacija. Imam bolove ušne školjke, odnosno samog hrskavičavog tkiva. Imam osećaj kao da je zadebljano, ali nije. Nemam ni zujanje u ušima, niti bilo kakvih drugih smetnja u vezi sluha, super čujem. Radila sam i CT mozga i sve je u redu. Ne znam kome da se obratim za pomoć, na uvu nema nikakvih promena u smislu izraslina i sličnog, samo me boli hrskavičavo tkivo ušne školjke..
    Kome da se obratim pomoć?