Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13649

    Od pre 2. meseca pojavili su mi se sledeći problemi: vrtoglavica, jutarnje buđenje sa jakom glavoboljom, trnci i bockanje iglica po nogama, zanošenje pri hodu. Radio sam analizu krvi: holesterol 7, trigliceridi 5,9, štitna žlezda u redu. Internista prepisao URUTAL, a neurolog SEROXAT.
    Ko je u pravu?
    Pozdrav

    Odgovoreno: 27. 10. 2008.
    • Poštovani,
      u pravu su oba lekara. Samo su oni u prednosti, jer su Vas pregledali i pred sobom imaju sve nalaze, a ja samo delimičnu laboratoriju. Kakav Vam je krvni pritisak, kakva krvna slika? Uradite rentgen vratne i slabinske kičme, dopler krvnih sudova vrata. Javite nalaze, a do tada vam preporucujem tbl.Cavinton 5mg 3x1 (posle jela), tbl.Aspirin protect 100 1x1, tbl.Seroxat 1x1.