Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13550

    Koliko vremena je potrebno da bi se sredilo stanje nekog ko ima ortostatsku hipotenziju, teško oštećenje autimunog nervnog sistema i preosetljivost nervus Vagusa , + koksaki virus B1 1:64, B4 1:128, B5 1:64 , i pronađenim obostranim subcranijalnim KINGKING-om . Na th sam Gutrona, mirovanje i vitamini .
    Da li ću ikad moći normalno da funkcionišem kao ranije, preosetljiva sam, pomalo plačljiva.
    Hvala Vam unapred. Inače, imam odličan tim lekara i ovo pitam, jer želim da znam još više.

    Odgovoreno: 26. 10. 2008.
    • Poštovana,
      na to pitanje ne može niko ozbiljan da Vam da odgovor. Sve navedeno Vam je od virusa koji remete normalne mehanizme regulacije, pa i krvnog pritiska, sem kinkinga koji je urođen i sa kojim se živi. Verujem da je slučajno otkriven, da Vam on ne pravi probleme. Naravno da ćete moći da funkcionišete po stabilizaciji i disciplinovanju koksaki virusa.