Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13412

    Poštovani,
    već 10 dana imam trnjenje i tupi bol u levoj ruci. Snimala sam vrat i ekg i sve je u redu. Dobila sam da idem kod neurologa da snimim EMNG, ali su mi zakazali za dva meseca. Pitala sam da idem da uradim privatno, ali mi je doktorka rekla da to nije ništa hitno, jedino ako budem počela da ispuštam predmete. Ne mogu da držim ništa teško u levoj ruci i imam osećaj da ću to ispustiti.
    Šta da radim? Da li da čekam to snimanje zakazano za 2 meseca ili da idem dalje?

    Odgovoreno: 23. 10. 2008.
    • Poštovana,
      slažem se da nije hitno, ali Vam pravi problem. Kada vam pravi problem postaje hitno. Od EMNG zavisi i pravilna terapija, a eventualno i dalja dijagnostika. Niste mi napisali neurološki nalaz i dijagnozu da bih Vam preciznije rekao. Odluka je na Vama, a preporučujem da ako možete uradite EMNG. Javite nalaz. Pozdrav