Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13381

    Već duže vremena, tj. oko deset godina, imam problem sa obje šake, teško da mogu sastaviti prste, a natečen mi je dio između palca i kažiprsta, kako je jednom natekao taj dio, nikada se nije vratio u normalu Ako nešto radim ili čak i kad pišem taj dio mi natekne u veličinu polovice oraha, šakama mi smeta hladnoća uz koju dobijem i jaku bol, već godinama lutam od specijaliste do specijaliste i nikako da otkriju o čemu se radi. Imam 44 godine.
    Unaprijed zahvalan,
    Esad