Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13359

    Već dva do tri meseca imam česte nesvestice, glavobolje, čest osećaj pospanosti i otežanu koncentraciju. Doktor mi je dao uputnicu za audiologiju, da uradim pregled, vestibulogram i nistagmometriju.
    Možete li mi objasniti kakvi su to pregledi?

    Odgovoreno: 23. 10. 2008.
    • Poštovana,
      to su pregledi koji bi trebalo otkloniti razlog za Vaše tegobe sa ORL strane (ispitivanje sluha i centra za ravnotežu). Međutim, te Vaše tegobe vuku više, po meni, ka neurološkoj strani. Nije sporno, uradite i pomenute, ali uz njih i rentgen vratne kičme, dopler krvnih sudova vrata i MR mozga. Kakav Vam je krvni pritisak i kakva laboratorija sa krvnom slikom? Javite nalaze da bi smo videli šta dalje.