Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13320

    Poštovani dr,
    pre tri dana imao sam jaku glavobolju koja nije prestajala satima i bila je praćena prvo mučninom, vrtoglavcom i na kraju povraćanjem koje nije prestalo takođe satima.U početku sam mislio da je to nešto što sam pojeo, ali to se dogodilo i sinoć isto. Jako sam zabrinut pošto se sve ovo ponovilo, za veoma kratko vreme. Povišeni pritisak nije postajao, bio je u normali, tako da je sigurno nešto....što bi trebalo da me brine..