Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13302

    Imam već 8 godina strašne bolove desne ruke tačnije učestali bolovi su u lokalu jagodice domalog prsta ili prsta prstenjaka, koji prilikom promene vremena proseže bolove preko unutrašnjeg dela u sredini šake, lakta i udara do prednje strane ramena. Operisana sam u Bochumu u Knapschaft-karnkenhaus, neurološka medicina, mikroskopska operacija, dijagnoza je bila tenis-arm. Pred operaciju sam imala bolove samo u predelu jagodice prsta, ali prilikom merenja neurolog je konstantovao Tenis-arm i nerv je lokalizovan kod lakta. Nosila sam šinu 6 nedelja, ali su se bolovi proširili i sve su jači i jači. Daljnja istraživanja neurologa su da imam sulnaris-ulnaris sindrom. Već više od 5 godina obilazim neurologe i vrtimo se u začaranom krugu, a bolovi su postali ne izdrživi ,merenja su gotovo ista za tako male nerve u jagodici prsta kažu nisu stručni. Pijem od medikamenata protiv bolove Tilidine 4mg svakodnevno i prilikom svakog dodira sa tim prstom bolovi su te jačine da vrištim. Nemam poverenja ovde u Nemačkoj nimalo više, rado bih došla na lečenje ako mi možete pomoći. Imam 35 godina obavljam pored svih bolova kućne poslove, manje bolova osećam dok je ruka u pokretu, nekad imam bolova i ruka je ledena tako da je moram pod toplu vodu nekad suprotno, vrela, pa godi ledena obloga. Pomozite mi ako se pomoći još može.
    Hvala unapred na bilo kakav savet ili neki uput.