Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13292

    Poštovani,
    Moj problem datira unazad 6 meseci, imam svakodnevnu, celodnevnu jaku potiljačnu glavobolju, samo sa leve strane glave, čiji se refleks lepezasto širi isključivo na levu stranu lica gde osećam trnjenje u oblasti obraza, sve do donje vilice zajedno sa predelom žlezde na vratu. Početak tegoba povezujem sa početkom uzimanja terapije Letrox-om zbog hipotireoze. Konsultovala sam stručnjake iz oblasti neurologije, stomatologije, maksile, fizijatrije. Rezultati nalaza svih snimaka (ortopan, sinusa, vratnog dela, uha, mastoida, UZ karotida i MR rezonance glave bez kontrasta) su u granicama normale, neurološki nalaz je takodje b.o. Ovaj konstantan bol koji počinje iz tačno određene potiljačne tačke , koji se zatim koncentriše u predelu iza uveta i izaziva jako trnjenje leve strane lica i nemogućnost da se otkrije uzrok, zasigurno me vodi u stanje sad već izrazene anksioznosti i depresije. Imam 56 god. Nikada ranije nisam imala nikakve glavobolje. Od terapije sam dobijala sve moguće analgetike, i muskularno Diclofenak, sedative, antidepresive.
    Da li ste se u svojoj praksi susretali sa sličnim tegobama prilikom terapije Letroxom, da li Letox može prouzrokovati ovakve glavobolje?