Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13246

    Pošto dosta vremena provodim pred kompjuterom kod kuće, a od skorije i na poslu, počela je da me boli glava gotovo svakodnevno, a i da mi se muti vid.
    Postoji li neki način da se zaštite oči?
    Hvala unapred

    Odgovoreno: 21. 10. 2008.
    • Poštovana,
      ako mislite na tehnički nivo zaštite možete da kupite filtere za zračenje i oči koji se stavljaju na monitor. Što se tiče terapije za vid ne uzima se ništa preventivno. Zbog glavobolja uradite rentgen vratne kičme, EEG i očni pregled (fundus i vizus). Javite se sa nalazima.