Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13212

    Poštovani,
    Imam 57 godina. Već dve nedelje osećam bol u desnoj nozi, pozadi i to uveče kad legnem i kad ustajem, a u toku dana osećam nelagodnost, a ne bol. Dijagnoza je Ishialgia, a dobio sam drg Brufen.
    Da li treba dodatno da se sprovede neka terapija?

    Odgovoreno: 21. 10. 2008.
    • Poštovani,
      da li Vas je pregledao neurolog? Sumnjam da bi Vam on dao terapiju Brufen. Uradite CT LS kičme (L4-L5, L5-S1) ili MR LS kičme i javite mi nalaz, jer se terapija i eventualna rehabilitacija razlikuju zavisno od nalaza. Do tada možete uzimati caps. Rantudil forte 2x1 (podnosi ih želudac za raliku od Brufena), tbl.Mydocalm 3x1.