Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13130

    Postocvan dokorke,
    Imam 22 godina, imam migrena i imam 24 sati glavobolki i toa sekoja nedela ili vo dve nedeli, simptomite gi imam so povrakanje i mnogu macenje....kako mozham da ja sprecam glavobolkata?

    Odgovoreno: 20. 10. 2008.
    • Poštovana,
      da li Vam je migrena sigurno potvrđena? Ako nije treba da uradite MR mozga, EEG. Što se tiče terapije ne znam šta ste do sada koristili, ali preporučujem tbl. Imigran 1 na početku napada, a ako ne pomogne kasnije još jedna tableta uz tbl. Mg 150 2x1 (šumeće) i po potrebi tbl. Rantudil forte 1-2x1. Javite se sa nalazima i odgovorima.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #13130