Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13038

    Poštovani,
    Pre par dana javio mi se oštar bol koji se proteže od kuka do butine na desnoj nozi. Bol se javi samo kad ustanem i kad u ležećem položaju ispravljenu nogu dižem uvis. Osećaj je kao da mi se tetiva zateže. Moram da napomenem da zbog prirode posla duže vremena provodim u sedećem položaju za računarom.