Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #13029

    Nalazim se u Parizu i biću još 2o dana. Obraćao sam se sa jednim pitanjem i dobio odgovor i upute šta da radim. Nisam u situaciji da sada obavim dopler krvnih sudova vrata, MR sa angiografijom, ali trošim lijekove koje ste mi preporučili i imam jedno poboljšanje, jer mi se od tada ne pojavljuje zamagljenost vida na oba oka u trajanju do 2o minuta. To je prestalo. Imam međutim jednu novu pojavu koja me malo brine zato što je nova. Naime, na oba uha, više na lijevom, osjećam više izjutra, kao neko odušivanje ili kao grmaljavinu bez zvučnih manifestacija. Ovo ne znam bolje opisati, ali je nova pojava. Kćerka me nagovorila da posjetim ovdje neurologa i imam zakazan pregled za par dana. Radi se o renomiranom neurologu koji izgleda ima i internističku specijalizaciju. Kćerka će sa mnom kod njega i sve ćemo mu ispričati.
    Molim Vas da li je uputno da mu ponesem neke laboratorijske nalaze i ako jeste koje. Ako možete odgovorite mi što prije, za dva tri dana.
    S velikim poštovanjem