Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12945

    Primetila sa da su mojoj ćerki u poslednje vreme često uvećane zenice. Kada se ujutru probudi, ali i u toku dana kada gleda TV ili čita nešto. Da li je neophodno da je vodim lekaru? Ona inače nosi naočare i ima dioptriju -1 i -1,5. Veoma sam zabrinuta, jer se plašim da to uvećanje zenica nije alarm za neku bolest očiju ili neku drugu bolest.