Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12926

    Poštovani doktore,
    hvala Vam na brzom odgovoru! Evo još nekih informacija u vezi boljke mog muža. On je već uradio pregled očiju i tu je sve ok. Snimao je vratni deo kičme, ima malo spondiloze i to je to. Snimao je i sinuse i to je ok. Neurolog pretpostavlja da se radi o dg. Gluster headache iobs (valjda sam dobro pročitala). Dao mu je da prima dexason 2 puta dnevno, 7 dana, i preporučio MR. To je za sada sve što znamo.
    Hvala Vam na pomoći.