Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12906

    Prije izvjesnog vremena sam Vam se obraćao radi olova u potiljačnom djelu glave i trnjenja lijeve ruke, kao i bola na dodir u predjelu koji spaja rebra i međurebarnom prostoru. Kako sam i nakon toga imao stanja kao kod blage vrtoglavice u međuvremenu sam uradio CT - scanner 64 multislice, krvnih sudova glave i vrata i utvrđena mi je dijagnoza SPONDYLOSIS DEFORMANS VERTEBRAE CERVICALIS, UNCARTHROSIS C3 - C5 , ljekar mi je prepisao terapiju u injekcijama diklofen, dexason i bensedin u trajanju od 7 dana, za vrijeme trajanja terapije i par dana nakon toga bilo mi je stanje bolje, međutim sada mi se poslije nedjelju dana ponovo javlja trnjenje u ruci i bol u predjelu grudnom, mada zaista imam rjeđe bol u potiljačnom djelu glave.
    Interesuje me Vaše mišljenje o postavljenoj dijagnozi , te koju bih terapiju mogao koristiti i da li je uopšte ima.
    Hvala