Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12841

    Odogovaram na Vaša pitanja koja ste mi postavili.
    U pitanju je moj suprug, koji je zaposlen u saobraćajnoj policiji na uvidjajima saobraćajnih nezgoda. Krvni pritisak, kao i krvnu sliku nije kontrolisao odavno. Radi dosta noćnih smena, a simptomi se javljaju kada ne jede u toku dana ili jede vrlo malo. Bol u glavi je jak, kako ga on opisuje, nekako iznutra, najviše u slepoočnicama, pulsira, a u isto vreme sa bolom javlja se i zujanje u glavi.