Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12718

    Imam bolove u zglobovima, najviše na rukama, bolove u ramenima, kičmi cela dužina. Imam 39 god, koje analize moram da uradim da bih saznao o čemu se radi?
    Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 15. 10. 2008.
    • Poštovani,
      uradite najbolje MR vratne i slabinske kičme (ako imate problem sa organizacijom snimanja može, ali nepotpuno pomoći i rentgensko snimanje tih regija). Javite se sa nalazima. Do tada preporučujem terapiju tbl.Rantudil forte 2x1, tbl.Mydocalm 3x1. Uzdržavajte se od većih opterećenja kičme (dizanje tereta i sl.) do završetka snimanja.