Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12693

    Poštovani,
    Pre tri i po godina zadesio me facialis leve strane lica koji je prestao delimično posle par meseci. Bio sam na terapijama kao i na fizikalnoj medicini u međuvremenu, koja mi je najverovatnije i povratila lice. Šta se dalje dešava. Na levu plećku, tj između plećke i kičmenog stuba imam neku grudvicu, koja se vremenom poveća i kako se ona poveća tako je meni gore i obrnuto. Kad se smanji meni je bolje. S´tim što kad se poveća ta grudvica meni se koči vrat i kičmeni stub i tada dolazi do glavobolje. Tada i u levoj strani lica, tj. obraza imam neki neprijatan osećaj, naduvenosti lica otprilike. Ponekad kad se ta kuglica poveća, dešava mi se da kod levog bubrega imam osećaj kao da imam neku kuglu ili nešto slično tome.
    Šta da radim, kome da se obratim? Unapred hvala.