Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12654

    Poštovani,
    Ako se sećate pisma u vezi TCD Willisa kad je nalaz ukazivao na značajnu asimetriju protoka krvi, da Vam kažem da sam bila na magnetnoj rezonanci mozga i angiografije i da nalaz glasi: bez patoloških promena (magnetna je rađena u Sremskoj Kamenici).
    Šta Vi mislite da li mogu biti mirna posle nalaza magnetne rezonance sa angiografijom?
    Još jedno pitanje, pošto patim od artritisa od same mladosti imam povremeno jake i probadajuće bolove u malom prstu ruke u predelu nokta, na kapilaroskopiji sam bila prije godinu dana i nalaz je u redu. Šta može biti?
    Veliko hvala jer ste stvarno sjajni.