Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12520

    Poštovani doktore,
    simtomi bolesti su: nevoljni pokreti leve i desne noge, stopala mi se uvijaju i grče, a mišići na listovima podrhtavaju i ponekad to grčenje ide do bola. Naročito je izraženo kad legnem i onda mi to ne da da spavam i imam baš veliki problem da zaspim. Nekad satima šetam do iznemoglosti. Ovo mi stvara veliku nervozu, imam često knedlu u grlu i osećam zatezanje vratnih žila i puls mi se ubrzava. Tahikardiju lečim već skoro četiri godine Propranololom, ali ovo sa nogama mi dodatno stvara teskobu u grudima. Od neurologa sam dobila Largaktil, ali mi ništa nije pomoglo. Imam 41 godinu, a prvi put sam osetila ovo nevoljno pokretanje nogu kad sam bila u drugom stanju pre 14 godina.
    Šta mi savetujete?