Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12479

    Poštovani,
    ima duži period kako patim od glavobolje, dešava mi se trnjenje ruku nogu i po tjelu, osjetim kao neko žaranje. Na vratu sam primjetila jako izraženo nateknuće i kad želim da malo glavu zabacim unazad, osjetim jak bol. Glavobolja je na gornjem dijelu glave. Pijem tablete za bolove, bar da mi ublaži bol glave.
    Molim Vas da li su to simptomi spondiloze kičme?
    Hvala unaprijed