Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12461

    Svakodnevno čujem zujanje u glavi, a i danima me boli glava u slepoočnom predelu i onda se širi na polovinu glave. Imam 28 godina i ne bolujem ni od kakvih drugih oboljenja. Krvna slika mi je odlična i pritisak je u granicama normale.
    Molim da mi predložite rešenje.

    Odgovoreno: 12. 10. 2008.
    • Postovana, da li se radi samo o jednoj polovini glave? Da li se potencira na napor? U kojim uslovima nastaje (stres, napetost, nespavanje, ciklus...). Da li prestaje na analgetike? Uradite rentgen vratne kicme, dopler krvnih sudova vrata i EEG. Do tada mozete da uzimate tbl.Rantudil forte 2x1 po potrebi. Javite se sa nalazima i odgovorima. Pozdrav