Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12418

    Mom prijaltelju je snimkom CT mozga ustanovljena cista, posle epi-napada, rečeno je da je cista uzrok napada dobio je terapiju Lamal 50mg da pije dva puta dnevno. Od tada se ti napadi učestali odprilike jednom mesečno ili u dva meseca. Ponekad obzirom da ne može prihvatiti dijagnozu posegne za alkoholom. Pre toga je konzumirao alkohol u ponekad i u većim količinama, ali nije imao napade sada je izgubio samopouzdanje i sigurnost u sebe tako da ne radi.
    Da li postoji neka pouzdana ustanova kojoj se treba obratiti da promeni terapiju i da li Vi preporučujete hiperbarične komore u tom slučaju.
    S poštovanjem