Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #12401

    Imam 41 godinu i u poslednjih nedelju dana prilikom sexualnog čina, odnosno kako se približava orgazam osetim jak bol u potiljku, koji nakon određenog vremena prestane.
    Da li možete da mi odgovorite o čemu se radi i kom lekaru da se obratim?
    Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 09. 10. 2008.
    • Poštovani,
      kakav Vam je krvni pritisak? U samom seksualnom činu, a pogotovu pri orgazmu raste krvni pritisak. Da li imate uopšte van tih okolnosti glavobolje koje se potenciraju ili javljaju na napor? Preporučio bih da za svaki slučaj uradite MR mozga. Javite se sa odgovorima i nalazom.